درباره ی ما

مهندس وحید صلاحی را بیشتر بشناسیم

بنیان گذار و پایه ریزی دفتر مهندسی صلاحی دیزاین توسط وحید صلاحی انجام شده است    که تا به امروز از این اتفاق بزرگ بیش از ۶ سال میگذرد.

مهندس وحید صلاحی دارای مدرک لیسانس در رشته ی تکنولوژی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب بوده که در ادامه بیشتر با او آشنا خواهیم شد.

تجارت وی

۱-مهندس صلاحی تا به امروز توانسته است تا تجربیات بسیار حرفه ای در دفاتر و شرکت های                       شاخص در سطح استان البرز را کسب کند.

۲-ایشان هم چنین عضو هیت مدیره شرکت نیکان اجرا گسترش البرز بوده و دارای تخصص و                   مدیریت شرکت آزمایشگاهی بتن و خاک را داشته اند.

۳-فعالیت تخصصی در حوزه ی مشاوره در صنعت ساختمان

۴- پرورش بیش از ۵۰ کارآموز در حوزه ی سر پرستی کارگاه

۵-نظارت بیش از ۳۰ پروژه ی ساختمانی در استان البرز و تهران

۶-طراحی بیش از ۸۰ پروژه ساختمانی شامل : (نما.دکوراسیون داخلی.نقشه های اجرایی و شهرداری و سازه و… )

وحید صلاحی

دفتر صلاحی دیزان چگونه ایجاد شد

پس از کسب تجربیات فراوان در حوزه ی معماری توسط وحید صلاحی ، باعث شد تا او به فکر ایجاد گروهی تخصصی در این زمینه بیفتد.از این رو او در سال ۱۳۹۴ توانست تا گروه تخصصی صلاحی دیزاین را در راستای ارتقای سطح ساخت و ساز و مهندسی کشور تشکیل دهد.

هدف تاسیس گروه تخصصی وحید صلاحی!

هدف از تاسیس این گروه و آکادمی آموزشی همانطور که گفته شد ، پرورش هنرجو و کارآموزانی در حوزه ی تخصصی معماری بوده که تا به امروز هم به توانسته است با پرورش بیش از 4500 هنرجو در این زمینه گامی بزرگ را بردارد.

 دغدغه اصلی این آکادمی یادگیری معماری از حیث بیزینس و کسب درآمد از این رشته پولساز است. بدون شک نتیجه گیری و رضایت هنرجویان رمز اصلی موفقیت و تلاش های روزانه گروه ماست.

همایش وحید صلاحی
فول پکیج

برگزاری دوره های تخصصی آموزشی

یکی دیگر از اهداف بزرگ و بلند مدت ما در این آکادمی ، برگزاری دوره های تخصصی آموزشی در حوزه ی معماری بوده است به طوری که با پشت سر گذاشتن این دوره ها میتوانید به راحتی وارد بازار کار شده و به خوبی بتوانید چالش های موجود در این زمینه را حل کرده و به درآمد مناسبی برسید. اما ویژگی ها و دلایل تمایز دوره های ما با دیگر افراد در چیست؟

پشتیبانی دائمی

ما در این دوره ها این تضمین را خواهیم داد که با خرید و تهیه هر دوره پشتیبانی دائمی و قدرتمندی را از ما دریافت می کنید.

کیفیت بالای آموزش ها

یکی دیگر از ویژگی های خاص ما کیفیت بالای آموزش هاست به طوری که بتوان با گذارندن آنها به خوبی وارد بازار کار شد و به درآمد مطلوبی رسید.

ارائه ی برنامه ی درسی آموزشی

هرگز نمیتوان بدون داشتن یک برنامه و تقویم آموزشی بتوان به خوبی یک دوره را پشت سر گذاشت.ما در این مورد هم به شما کمک خواهیم کرد و شما را تا پایان مسیر همراهی میکنیم.

برای بالابردن سطح آموزش خود همین حالا شروع کنید...

صلاحی دیزاین بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع آموزش های معماری به صورت کاملا فارسی و اورجینال است .