راه کسب درآمد از اتوکد

راه کسب درآمد از اتوکد
در این پست می‌خوانید:

راه کسب درآمد از اتوکد : بسیاری از آن کسانی که به نرم افزار اتوکد علاقه دارند مخصوصا فارغ التحصیل های معماری، عمران، و مکانیک پس از گذراندن دوره های مختلف برای آموزش اتوکد دغدغه ورود به بازار کار و کسب درآمد از نرم افزار اتوکد را خواهند داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا با هم به بررسی این موضوع ( راه کسب درآمد از اتوکد ) بپردازیم.

[lwptoc]

راه کسب درآمد از اتوکد

سوال های ترسناک در مورد یادگیری اتوکد

متداول ترین سوال هایی که در این مواقع ذهن ما را درگیر خود خواهد کرد می توانیم به این ها اشاره کنیم:

  1. با یادگیری اتوکد می توانیم کسب درآمد کنیم؟
  2. صرف کردن وقت و هزینه خود برای یادگیری اتوکد، درآمدی به همراه خود خواهد داشت؟

در جواب سوال های بالا این نکته را یاد آوری می کنم، یاد گرفتن حرفه ای که بر دانش ما اضافه کند در طول زندگی هیچ وقت خالی از سود نیست و این نکته را می توان در جمله های بسیاری از بزرگ های تاریخ نیز مشاهده کرد. (کد تخفیف دوره اتوکد: aut35cad)

بیل گیتس می گوید:

“برای یک فرد مشتاق به یادگیری، این طور نیست که علم محرمانه بوده و اینترنت آن را از محرمانگی درآورده باشد.

اینترنت فقط کسب علم را راحت کرده است. اگر شما به اندازه کافی انرژی و انگیزه  داشته باشید، کتاب‌ ها به اندازه کافی برایتان خوب می باشند.“

طبیعی می باشد که ما انتظار این را داشته باشیم در ازای صرف وقت و هزینه ای که برای یاد گرفتن یک نرم افزار مثل اتوکد داریم، بتوانیم پاداش این زحمت ها را نیز دریافت کنیم و این انتظار قطعا انتظاری به حق می باشد.

پیشنهادی: پیشنهاد می شود در جهت کسب درآمد از معماری دوره (پولسازی از معماری) را مشاهده کنید

راه کسب درآمد از اتوکد

چجوری از اتوکد درآمد کسب کنیم؟

برای این که یک اتوکد کار حرفه ای بشویم، لازم می باشد که ابتدا علم لازم در این زمینه را به دست بیاوریم. به این ترتیب یک اتوکد کار اول باید اصول ابتدایی و اولیه را یاد بگیرد. جهت یادگیری اصول اولیه شما می توانید هم از طریق کلاس های حضوری و اینترنت و اخبار معماری و… این دانش را بیاموزید. ولی آموزش یک مهارت کافی نیست! شما برای این که بتوانید در این کار خبره و ماهر شوید باید کم کم از یادگیری خود در کارهای عملی استفاده کنید تا بتوانید کم کم حرفه ای شوید.

شما بهتر است بعد از یادگیری اتوکد چند پروژه ی معمولی انجام بدهید تا با چگونگی انجام کار آشنا شوید. بعد می توانید پروژه های حساس تر و بزرگ تر بگیرید تا هم درآمد بیشتری داشته باشید و هم در این کار جزو بهترین ها باشید. مهارت شامل تجربه و یادگیری می باشد. هم شما باید در یک کار مهارت داشته باشید از نظر نظری و در رده ی بعدی باید تجربه عملی کسب کنید! هم چنین پیشنهاد میکنیم مقاله ی ” اتوکد چیست ” را هم مطالعه نمایید.

راه کسب درآمد از اتوکد

چجوری از طریق اتوکد وارد بازار کار بشیم؟

اگر بر اصول کلی کار تسلط داشته باشید و بخش اول یک مهارت را که همان یادگیری می باشد را فرا گرفته اید وقت آن رسیده که تجربه کسب کنید تا حرفه ای شوید در این کار. شما می توانید با چندین مهندس عمران که کار های بسیاری را بر عهده می گیرند با آن ها ارتباط برقرار کنید و گفتگو کنید. بعد از اینکه شما آشنا های بسیاری پیدا کردید و کار خود را به درستی انجام دادید همین کار برای شما بزرگ ترین تبلیغات به حساب می آید. و دیگر نیاز نیست بیلبورد بزنید و هزینه های میلیاردی کنید تا بتوانید همان قدر پول در بیاورید.

راه دیگری که پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید فضاهای مجازی است! شما شما توانایی این را دارید تا در سایت هایی که کار های فریلنسری انجام می دهند عضو شوید. در صورت عضو شدن شما با کارفرما های بسیار زیادی آشنا می شوید. این آشنایی در نهایت می تواند منجر به این شود که شما یک کار ثابت هم از دل این بازار در بیاورید و دیگر درآمد کسب کردن از اتوکد برای شما آسان خواهد شد!

راه کسب درآمد از اتوکد

آینده بازار اتوکد چگونه خواهد بود؟

در ایران پروژه های ساختمانی بسیاری زیادی در حال انجام می باشد. پیشرفت صنعت ساختمان به سمتی خواهد رفت که آپارتمان ها جایگزین خانه های حیاط دار شوند. در نتیجه شکی در این نیست که پروژه های عمرانی رفته رفته زیاد تر خواهد شد. در نهایت به این سمت خواهیم رفت که مهندس های سایر رشته ها و شهرسازی ها هم از این امکانات زیاد اتوکد بهره مند خواهند شد و درآمد کسب کردن از اتوکد راه آسانی خواهد شد.

نکته ی دیگر در بحث آینده طراحی با اتوکد می توانیم به این مسئله اشاره کردنیم که طراحی سه بعدی جایگزین طرحی های دو بعدی خواهد شد. طراحی سه بعدی به دلیل این که بسیار شفاف تر می باشد، این اجازه را به مشتری ها و مهندس ها می دهند که کار را بهتر متوجه شوند و ببینند. اگر مشتری بداند که دقیقا چه قرار است اتفاق بیافتد و بداند که در آینده چه می شود، بسیار راحت تر کار را قبول کرده و استرس کمتری جهت خرید از شما دارد و استرس کمتری هم جهت پرداخت پول خواهد داشت!

دوره ی آموزش اتوکد

از دوره آموزش اتوکد ما خبر دارید؟

اما قبل از هر چیز برای کسب درآمد از اتوکد شما برای کسب درآمد از اتوکد باید آموزش های لازم را ببنید!

ما یه دوره ی آموزشی با عنوان آموزش اتوکد با هدف آموزش اتوکد و بازارایی و کسب درآمد از اتوکد داریم که در آن هم آموزش 0 تا 100 اتوکد داشته می شود و برای کسانی که نرم افزار اتوکد را بلد نیستند بسیار مناسب است. علاوه بر همه ی این ها در این دوره بازاریابی و کسب درآمد هم آموزش داده شده است. شما با دریافت کردن این دوره دیگر مهارت مدلسازی با اتوکد را دارید و خیلی راحت می توانید از این مهارت درآمد کسب کنید!

دوره ی اتوکد چگونه است

بازار کار اتوکد

برای خیلی از کسانی که قصد یادگیری اتوکد را دارند، این سوال که بازار کار اتوکد چگونه است و چگونه می توان از آن کسب درآمد کرد، چیزی است که بارها پرسیده می شود. اما می توان گفت که بالاخره از اتوکد می شود پول درآورد یا خیر؟ اینکه اتوکد پولساز است را می توان تایید کرد اما اینکه بگوییم یادگیری اتوکد مساوی است با کسب در آمد، حرف اشتباهی است.

ترسیم پلان های فاز یک و فاز دو از مهم ترین کارهایی هست که می توان به راحتی با اتوکد آن را انجام داد.

برای اینکه بتوانید در بازار کار اتوکد موفق باشید و بتوانید فعالیتی داشته باشید، لازم است که علاوه بر یادگیری اتوکد که قدم اول است، ضوابط و اصول را بلد باشید که طراحی های شما مطابق با استانداردها و اصول شهرداری، نظام مهندسی و … باشد. هنگامی که شما طبق ضوابط طرح های خود را ارائه دهید قاعدتا می توانید افراد بیشتری را مجاب کنید که طراحی های شما را جدی بگیرند و شما به طراحی تبدیل می شوید که می توانید وارد رقابت با دیگر افراد شوید و طرح های شما خواهان پیدا می کنند.

برای کسانی که با صنعت ساختمان در ارتباط هستند، یادگیری اتوکد از واجباته. بنابراین این نرم افزار جادویی را دست کم نگیرید!

حرف آخر

ما در این مقاله به این موضوع که راه کسب درآمد از اتوکد چیه پرداختیم و راه های بازاریابی و کسب درآمد از این نرم افزار را هم معرفی کردیم.از دوره آموزش اتوکد ما خبر دارید؟قبل از هر چیز برای کسب درآمد از اتوکد شما برای کسب درآمد از اتوکد باید آموزش معماری لازم را ببنید!ما یه دوره ی آموزشی با عنوان آموزش اتوکد با هدف آموزش اتوکد و بازارایی و کسب درآمد از اتوکد داریم که در آن هم آموزش 0 تا 100 اتوکد داشته می شود.

پیشنهادی: پیشنهاد می شود در جهت یادگیری اتوکد و آموزش درآمد از طریق اتوکد دوره ( آموزش اتوکد) را مشاهده کنید.

امیدواریم این مطلب از وحید صلاحی با عنوان: (راه کسب درآمد از اتوکد) مورد پسند شما بوده باشه. همچنین اگر نظری در مورد این مقاله داشتید حتما برای ما کامنت بزارید.

برای دیدن آموزش های رایگان ما در اینستاگرام به پیج vahid_salahi13 مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها ۱
ارسال دیدگاه جدید