کسب در آمد ماهانه از طراحی

کسب در آمد ماهانه از طراحی

کسب در آمد ماهانه از طراحی: در این بخش از مقالات آموزش معماری یاد خواهیم گرفت که یکی دیگر از شاخه های معماری که می توانید در آن به درآمد زایی برسید، بخش طراحی می باشد. برای کسانی که به نرم افزار و کارهای سیستمی علاقه دارند طراحی می تواند گزینه مناسبی باشد. شما در شاخه طراحی میتوانید یا بصورت مستقیم با کارفرماها همکاری کنید و یا با شرکت ها و دفاتر مهندسی.در مواردی که با شرکت ها و … کار می کنید قراردادی بین شما منعقد می شود که براساس آن بصورت درصدی و … کار می کنید. برای کسب درآمد ماهانه از طراحی لازم است که بعنوان یک طراح، خوش ذوق باشید و جزئیات را به دقت ببینید. آپدیت باشید و از آخرین ورژن نرم افزارها اطلاع داشته باشید و کار با آن ها را بلد باشید. هم چنین یکی از فاکتورهای مهم برای طراحی داشتن سیستم مناسب است. سیستم خوب به شما کمک می کند که سرعت و عملکرد بهتری داشته باشید.

کسب در آمد ماهانه از طراحی

پیشنهاد ما : آشنایی با محیط جدید اتوکد

در بیشتر مواقع برای ثبت یک شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون، یکی از انواع شرکت با مسئولیت محدود و یا سهامی خاص در نظر گرفته می‌شود که برای ثبت آن مدارکی مانند اصل شناسنامه، کارت ملی و کپی آن‌ها،‌گواهی عدم سوءپیشینه و … مورد نیاز است. البته می‌توان یک شرکت با مسئولیت محدود هم راه‌اندازی کرد که از نظر مدارک مورد نیاز تفاوت چندانی باهم ندارند. شرکت ‌با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر، برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه، به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در نام شرکت باید عبارت «با مسئولیت محدود» ‌قید شود.

شرایط ثبت شرکت طراحی دکوراسیون داخلی عبارت‌اند از:

1-نداشتن اعتیاد

2-عدم اشتغال اعضا و هیات‌مدیره شرکت در حوزه‌های دیگر

3- اعضای شرکت در حال تحصیل نباشند.

4- مدیران و اعضا شرکت باید حداقل 2 سال فعالیت مرتبط در زمینه موضوع طراحی و در نظر گرفتن صلاحیت شغلی را داشته باشد.

5-داشتن سند تجاری یا اداری برای آدرس شرکت

6-داشتن حداقل 25 سال سن

7-داشتن حداقل مدرک دیپلم

8-کارت پایان خدمت اعضا ( ویژه آقایان )

9-نداشتن هیچ‌گونه سوءپیشینه کیفری برای اعضا

10- محل آدرس شرکت در بازار صنفی مربوطه

پس از بررسی شرایط باید مدارک مورد نیاز را تهیه کرد. این مدارک عبارتند از:

1-ارائه اقرارنامه با امضای مدیریت

2- ارائه عکس اعضای هیات‌مدیره شرکت

3- ارائه رسید پرداخت هزینه‌های ثبتی

4-ارائه آدرس و کد پستی شرکت

5-ارائه وکالت‌نامه وکیل (در صورتی که امور ثبتی توسط وکیل انجام می‌شود )

همچنین برای تکمیل فرم درخواست ثبت شرکت طراحی باید کپی برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت اعضا و اخذ گواهی عدم سوءپیشینه به اداره ثبت شرکت‌ها تحویل شود. در آخرین مرحله هم به صورت جمع‌بندی شده باید مراحل زیر انجام شود، که عبارت‌اند از:

1-کامل کردن تمام صفحات اساسنامه و امضاء آن توسط شرکا

2- کامل کردن تمام صفحات تقاضانامه و امضاء آن توسط شرکا

3- کامل کردن تمام صفحات صورت‌جلسه و امضاء آن توسط شرکا

4- انتخاب 5 نام به ترتیب اولویت و وارد نمودن در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها

5-اخذ مجوز از ارگان‌های مربوطه و ارائه مدارک لازم به اداره محترم ثبت شرکت‌ها

6-در صورت کامل بودن مدارک تقدیمی، کارشناس اداره ثبت شرکت‌ها اقدام به تهیه پیش‌نویس آگهی ثبت نموده و سپس تشکیل پرونده داده و در روی آن از لحاظ تکمیل امضا گواهی می‌نماید. سپس دو نسخه آگهی به امضای رئیس اداره رسیده و یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده شرکت،ضبط و نسخه دوم جهت نگهداری در شرکت به متقاضی داده می‌شود و این سند “سند ثبت شرکت” است.

7- درج در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران.

جمع بندی

در مقاله کسب در آمد ماهانه از طراحی خواندیم که اگر طراحی داخلی و دکوراسیون به صورت انفرادی انجام شود در بیشتر مواقع شرکتی ثبت نشده و افراد تجربه و روزمه خود را مهم‌ترین عامل آغاز فعالیت در نظر می‌گیرند. راه‌اندازی چنین کسب‌وکاری آن‌چنان که به نظر می‌رسد آسان نیست. در وهله اول پس از دریافت مجوزهای لازم باید مجموعه‌ای هزینه‌ها و سرمایه‌ها را در نظر گرفت تا کسب‌وکار جان تازه‌ای بگیرد.

دیدگاه‌ها ۳
ارسال دیدگاه جدید