بهترین سایت های خارجی برای معماران

بهترین سایت های خارجی برای معماران

بهترین سایت های خارجی برای معماران: در این نوشته از سری مقالات آموزش معماری سعی داریم تا به شما معماران عزیز بهترین سایت های تخصصی و معتبر معماری خارجی رو معرفی کنیم یکی از مسئله های مهم و بارز در ساختن ساختمان مسکونی و یا تجاری و اداری داشتن معماری و دکوراسیون داخلی عالی است.  در دنیای  بزرگ معماری،  سایت هایی زیاد و قوی وجود دارند که به طراحان کمک می کنند تا از دنیای پر تنش و گسترده خود فاصله بگیرند و بتوانند راحت تر به فعالیت بپردازند که 14 تا از بهترین سایت ها را به شما معرفی کرده ایم.

 

بهترین سایت های خارجی برای معماران

https://www.archdaily.com/ .1 سایت

در حوزه ی رشته ی معماری وب سایت های زیادی هستند که بزرگ ترین و پربیینده ترین آن ها وب سایت آرک دیلی می باشد این سایت کار خودش رو تو سال 2008 با معرفی کردن چند پروژه در حوزه معماری آغاز کرد سایت آرک دیلی در طی ۱۰ سال خدمات زیادی به معماری دنیا ارائه کرده است. یکی از این خدمات منتشر کردن بالای بیست هزار مقاله و خبر در زمینه ی معماری بوده است.  سایت آرک دیلی فارسی ، بزرگترین منبع ترجمه شده با هدف بالا بردن علم دانش پژوهان در ایران درست شده است. سایت خیلی مفیدی که در همه موضوع ها و عنوان های طراحی و معماری، آثار معماران و دانشجویان را همراه با تحلیل ها و نقدهای مفید ارائه می دهد. هم چنین کتاب ها و منبع های تخصصی معماری را معرفی کرده و بعضا در اختیار قرار دادن دانشجویان می دهد. یکی دیگر از امکانات سایت فیلم های آموزشی است و یا مرحله طراحی و ساختن پروژ های معماری است که به نوبه خود در به روز کردن دانش معماری خیلی مفید است.

وب سایت معتبر و پرآوازه آرک دیلی همواره جزء یکی از پیشگامان در حوزه معماری و درزمینه مقالات و یا معرفی کردن پروژه‌های معماری، کانسپت‌ ها، مجله تخصصی و نقد و بررسی آثار معماری در سراسر دنیا بوده است این وب سایت با 13.6 میلیون بازدید ماهانه یکی از فعالترین ها و پر بازدید ترین وب سایت‌ ها در حوزه معماری هست و همواره زبان زد جامعه معماران و طراحان بوده است.

 

https://bustler.net/ .2 سایت

این سایت معروف و خارجی شبیه به دیگر سایت های مطرح شده در دنیا به معرفی کردن و انجام دادن پروژه های بزرگ ساختمانی می پردازد. همچنین سایت های معماری ایرانی هم وجود دارند که میتوانید با بازدید آن ها از بازار کار معماری در ایران باخبر شوید.

بهترین سایت های خارجی برای معماران

https://archinect.com/ .3 سایت

در این سایت که جز بهترین سایت های خارجی برای معماران است چند تا از بهترین های طراحی و معماری از سراسر جهان جمع شده است. یک سایت جامع در خصوص معرفی کردن جدیدترین ایده های معماری مدرن و جدید می باشد. همینطور یکی از سایت های معماری معروف و به سرعت در حال رشد و تاثیر گذار در حال حاضر جهان است که با به روز رسانی کردن منظم از وب سایت هایی است که توصیه می شود خوانده شود !

 

https://www.wallpaper.com/ .4 سایت

این وب سایت با داشتن دیتای بی‌ نظیر در حوزه عکس در معماری و هنر و دیگر رشته‌ ها یکی از جذاب ترین‌ ها در این حوزه بوده و همواره به عنوان یکی از سایت های حوزه عکس از پیشگامان این عرصه هست. این سایت با رنکینگ ۴۸۰۰۰ به غیر از حوزه معماری در سایر رشته‌ ها و موضوعات از جمله سفر تکنولوژی مد هنر فضاهای محیطی به فعالیت می پردازد!

 

www.som.com .5 سایت

این سایت که جز بهترین سایت های خارجی برای معماران می باشد با جمعی از طراحان مهندسان و معماران در حوزه انجام دادن پروژه های ملی و بزرگ در کل دنیا مشغول به فعالیت کردن هستش و نمونه پروژه های اجرا شده رو نمایش می دهد و همین طور به اخبار درمورد معماری هم می پردازد.

 

www.big.dk .6 سایت

شرکت big در وب سایت خود به معرفی کردن پروژه‌ های تمام شده و یا در حال ساخت می‌ پردازد و پروژه‌ ها رو از همان ایده اولیه و نمودار ها و دیتیل‌ های اجرایی به نمایش می گذارد.

 

www.architonic.com .7 سایت

سایت archtonic نیز که جز بهترین سایت های خارجی برای معماران می باشد هم در این زمینه ی اخبار مقالات مصاحبه و معرفی اکسسوری‌ ها در طراحی به فعالیت کردن مشغول هست. با دیدن این سایت ها و الگو گرفتن از آن ها میتوانید به کسب درآمد در دوران دانشجویی برسید.

بهترین سایت برای معماران

 

www.Pluckplus.com .8 سایت

این وب سایت که جز بهترین سایت های خارجی برای معماران است قدمت نسبتا بالایی به بقیه وب سایت ها دارد و همینطور با دریافت جایزه های متعدد در حوزه فیلم‌ های آموزشی در حوزه معماری و همچنین بخش جذاب روند اجرایی انواع پروژه‌ ها در کل دنیا به عنوان یکی از بخش های هیجان انگیز این سایت تبدیل شده است این وب سایت به طور کامل همراه با دیتیل اجرایی به معرفی کردن و روند اجرای پروژه‌ ها می‌ پردازد و مخاطبان بسیاری را به سمت خودش جذب کرده است!

 

www.houzz.co.uk .9 سایت

این وب سایت خیلی زیاد به طراحان معماری و طراحی داخلی توصیه میشه این وب سایت با فیلتر گزاری مناسبی که دارد تمام آن چیز هایی که شما از طراحی داخلی نیاز دارید رو در اختیار شما میگذارد و یک فروشگاه پربار از اکسسوری داخلی که معماران نیاز دارند و همینطور طراحان در اختیار کاربر قرار میگذارد.

 

www.dezeen.com .10 سایت

این وب سایت که جز بهترین سایت های خارجی برای معماران می باشد با فعالیت گسترده ای که در زمینه معماری و طراحی داخلی دارد  پروژه‌ های مختلفی رو تو دنیا مورد بررسی قرار می‌ دهد و همواره در حوزه معماری بروز بوده است. این وب سایت یکی از بهترین‌ ها برای گرفتن ایده و بررسی کردن نمونه پروژه‌ های موفق در دنیا است.

 

www.designboom.com .11 سایت

سایت designboom جزء یکی از وب سایت های قدیمی در حوزه ی معماری و طراحی است.

با قدمتی بیست ساله که از سال 1999 فعالیتش رو شروع کرده تا به الان رنکینگ این وب سایت در سال 2020 میلادی 8000 بوده است و جزء سایت های پر بازدید ترین و با 3.5 میلیون بازدید روزانه جزو بزرگان در حوزه معماری بوده است و در زمینه طراحی معماری مقالات نقد و بررسی کردن طرح‌ ها معرفی معماران فعالیت دارد.

سایت خارجی معماری

https://architectureindevelopment.org/ .12 سایت

این وب سایت کار خودش رو از سال ۲۰۱۱ شروع کرده و به فعالیت میکنه این وب سایت همینطور به معرفی اخبار و پروژه های معماری در سرتاسر دنیا می‌ پردازد.

 

http://www.world-architects.com/ .13 سایت

این وب سایت هم با آرشیو داشتن بزرگ خود در زمینه پروژه‌ های معماری از کل دنیا و با امکان داشتن فیلتر کردن آرشیو به شما در پیدا کردن معمار یا پروژه مد نظر شما فعالیت میکنه!

 

modelo .14 سایت

این وب سایت، انقلابی در صنعت ارائه مدل های سه بعدی به وجود آورده است. یک سایت خوش فکر و همینطور با داشتن سطح تکنولوژی قابل قبولی که حتما مشتری خدمات آن خواهید شد این وب سایت کمک بزرگی برای کم کردن برخی از ارتباطات و چالش های مدیریت پروژه است که توصیه میشه به آن سر بزنید.

 

15. Azure سایت

این وبسایت که جز بهترین سایت های خارجی برای معماران می باشد مجوعه ای از پروژه های معماری را در اختیار مخاطب های خود قرار می دهد تا به نقد و بررسی بپردازند و نکته های جدید را یاد بگیرند. جالب است بدانید که بسیار از معماران این سایت را بسیار الهام بخش در زمینه طراحی داخلی و نما نیز می دانند.

بهترین سایت های خارجی برای معماران

 

بهتر اینه که هفته ای حداقل یکبار به سایت های مورد علاقتون سر بزنید چون که:

  • منبع الهام بخشی برای کار طراحی شما هستند.
  • شما رو از نمایشگاه ها / کنفرانس ها و همینطور رویداد های مهم معماری با خبرتون میکنند.
  •  بیشتر این وب سایت ها به شما این اجازه رو میدن که با آزادی کارهای خود را منتشر کنید.
  • دیدگاه های مختلف کاربران وب سایت روی پروژه ها به شما دید خوبی از نظرهای بقیه معماران به شما می دهد.
  • کانسپت‌ های طراحی و داستانی که پشت هر معماری هستش به شما در حل مسئله و تفکر معماری حل میکند و قدرت این کار رو در شما تقویت میکنه!

 

بهترین سایت ها خارجی برای معماران: هر یک از ما در هر مرحله از معماری که هستیم (دانشجویی تا کار حرفه‌ ای) باید خود را درباره تحولاتی که در این رشته و رشته‌ های مرتبط با آن رخ می‌ دهد، به روز نگه داریم. پیشنهاد ما شرکت در دوره آموزش اتوکد است.اما از آنجایی که سبک‌ هایی که دنبال می‌ کنید یا دغدغه‌ هایی که در طراحی دارید می‌ تواند متفاوت از هم باشد، پس طبیعتا همه‌ ی سایت‌ ها برای شما مفید نخواهند بود. پس پیشنهاد می‌ کنیم یک بار لیست سایت معماری خارجی زیر را که پر بازدید ترین در دنیا هستند با دقت بررسی کنید و بعد سایت‌ های مورد علاقه خود را بوک مارک کنید تا همیشه یک منبع عالی برای پیدا کردن چیزی که می‌ خواهید دم دستتان باشد.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید