چگونه با فتوشاپ درآمد به دست بیاوریم؟

چگونه با فتوشاپ درآمد به دست بیاوریم؟
در این پست می‌خوانید:

چگونه با فتوشاپ درآمد به دست بیاوریم؟ در این قسمت از سری مقالات آموزش معماری قصد داریم که راه هایی را بررسی کنیم که به ما بگویند چگونه با فتوشاپ درآمد به دست بیاوریم. فتوشاپ نرم افزار پرقدرت ویرایش تصاویر است که توسط شرکت ادوبی ارائه شده و از آن بعنوان محبوب ترین برنامه گرافیکی و ویرایش تصویر یاد می کنند.

فتوشاپ یکی از مهم ترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه طراحی و گرافیک است. این نرم افزار در شاخه های مختلف معماری، عکاسی، طراحی و گرافیک کاربرد دارد که به ابزاری مهم برای ارائه در دنیای امروز تبدیل شده است. فتوشاپ امروزه به ابزاری برای استفاده کسب و کارها ، دانشجویان و … شده است. ارائه قوی و جذاب فتوشاپ باعث شده که این نرم افزار بتواند از دیگر نرم افزارهای مشابه پیشی بگیرد.

 

طراحی گرافیکی

امروزه بسیاری از خرید و فروش ها در بستر فضای مجازی صورت می گیرد. فروشگاه های آنلاین نیز برای ارائه محصول خود به دنبال شیوه های جذاب ارائه و جذب مشتری هستند. فروشگاه های آنلاین و و اینترنتی یا فروشگاه های خدماتی برای معرفی محصولات و یا خدمات خود چه در صفحات و چه در سایت ها، نیاز به قالب، طراحی و بنر و پوستر دارند. همه این طراحی ها میتواند توسط فتوشاپ صورت گیرد. فروشگاه های اینترنتی برای رقابت با یکدیگر سعی می کنند که از این ویژگی به بهترین نحو استفاده کنند.

چگونه با فتوشاپ درآمد به دست بیاوریم؟

محصولات فیزیکی

امروزه محصولات چاپی و فیزیکی همانند کارت ویزیت، بروشور، بنر و … در تبلیغات و معرفی کسب وکارها بسیار حائز اهمیت است. با اینکه تبلیغات و معرفی ها به سمت دنیای دیجیتالی و گرافیکی پیش می رود اما محصولات فیزیکی نیز جایگاه خود را از دست نداده اند. این محصولات چاپی و فیزیکی از مهم ترین راه هایی است که به ما آموزش می دهند چگونه با فتوشاپ درآمد به دست بیاوریم.

آموزش فتوشاپ وحید صلاحی

پیشنهاد ما: دیدن مینی دوره کسب درآمد از فتوشاپ

فروش فایل

اگر یک گرافیست حرفه ای و کاربلد باشید پس حتما برایتان مهم است که بدانید چگونه با فتوشاپ درآمد به دست بیاوریم؟ پس میتوانید از طریق طراحی و کارهای گرافیکی کسب درآمد کنید. میتوانید با طراحی قالب و طرح های گرافیکی آماده، فایل های فتوشاپی را طراحی کنید و به فروش برسانید زیرا برخی از افراد یا فروشگاه ها به دنبال قالب های آماده پست و استوری، سایت و … هستند تا با استفاده از آن ها بتوانند به جذابیت های بصری خود بیفزایند. هر چقدر که طراحی های حرفه ای و جذابتری داشته باشید، طرح های شما خواهان بیشتری خواهد داشت.

 

طراحی ماک آپ (Mockup)

این نوع طراحی در واقع به ساخت و طراحی قالب ها می پردازد. با استفاده این قابلیت می توانید تمپلیت هایی از طرح های مختلف چه برای محصولات فیزیکی و چه دیجیتالی آماده کنید. قالب ها می توانند برای انواع محصولات : طرح روی پیراهن، تیشرت، لیوان ، جعبه، بنرها و محصولات دیجیتالی استفاده شوند. امروزه تیشرت ها و ماگ های چاپی و سفارشی طرفداران زیادی دارد.

پست پروداکشن وحید صلاحی

محصولات نوشتاری

حتما دفترها، سررسیدها و پلنرهای جذاب و خلاقانه را دیده اید. طرح های آنان را چگونه ارزیابی می کنید؟ اگر میخواهید که بدانید در این زمینه چگونه با فتوشاپ به درآمد به دست بیاوریم باید بگوییم که این محصولات جذاب حاصل کار با فتوشاپ و پیاده کردن تکنیک ها به روی آن ها است. می توانید این محصولات را برای مشتریان خود طراحی کنید. علاوه بر آن برندها و کارخانجات و … اصولا سر رسیدها و تقویم هایی را برای تبلیغ برند خود به طراحان سفارش می دهند که می توانید در این زمینه بسیار مانور دهید.

 

اصلاحات و روتوش

اگر در کار با فتوشاپ ماهر باشید و تکنیک و کاربردهای آن را در عکاسی بلد باشید، می توانید در عکاسخانه ها به کار مشغول شوید و بعنوان ادیتور فعالیت کنید زیرا عکس ها قبل از چاپ، اصلاح و روتوش می شوند و سپس به چاپ می رسند بنابراین میتوانید در این زمینه مشغول به کار شوید. حتی اگر در عکاسخانه ها نیز به کار مشغول نشوید می توانید با یک سیستم قابل قبول این کار را خودتان انجام دهید زیرا امروزه بسیاری از افراد چه در حوزه بلاگری و چه غیر بلاگر ، علاقه به اشتراک عکس های خود دارند که طبیعتا برای اصلاح عکس های خود نیاز به کسی دارند که بتوانند جلوه بصری عکس هایشان را زیباتر کنند.

پست پروداکشن وحید صلاحی

پست پروداکشن

یکی از راه های تخصصی که ما را راهنمایی می کند که چگونه از فتوشاپ درآمد به دست آوریم ، پست پروداکشن است. پست پروداکشن عملیات پرداخت و اصلاح پس از خروجی و رندر است. این تکنیک در فیلمسازی، معماری و … استفاده می شود. اگر به آن علاقه مند باشید و خلاقیت نیز داشته باشید میتوانید در این شاخه از فتوشاپ بهره بگیرید و درآمد کسب کنید. پست پروداکشن بر روی خروجی های شما می تواند اعمالی مثل افزودن آبجکت، تغییر فصل، نورپردازی، اصلاح رنگ و … را اعمال کند و تغییر دهد. هم چنین می توانید مقاله ” پست پروداکشن چیست؟ ” را مطالعه کنید.

 

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم به معرفی راه هایی بپردازیم که ما را راهنمایی می کند تا چگونه با فتوشاپ درآمد بدست بیاوریم. با پیشرفت دنیای دیجیتالی و سوق داده شدن مردم به این بخش، قسمت بزرگی از ارتباطات، خریدها و دیگر خدمات به این بخش منتقل شده اند. بنابراین نیاز به گرافیست برای طراحی های بصری امری مهم و ضروری تلقی می شود. علاوه بر آن محصولات چاپی، کاغذی و فیزیکی کماکان رونق دارند که اینها نیز نیاز به طراحی دارند. علاوه بر این ها کارهای تخصصی مثل عکاسی ، معماری و … نیز با فتوشاپ صورت می گیرد که می تواند منبع درآمد خوبی برای شما باشند. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

پیشنهادی: حداقل سیستم برای نصب فتوشاپ

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید